Rezidence U havíře - PlzeňRezidence U havíře - Plzeň

O projektu

Projekt „Rezidence U havíře“ je projektem, jehož ambicí je uspokojit poptávku širokého spektra zájemců o různé typy bytových jednotek. Potenciální zájemci se mohou těšit na bydlení, které vychází ze standardů 21.století ( dostatečné prosvětlení prostor, nízké provozní náklady, možnost využití výtahu, prostorných balkónů a teras pro venkovní relaxaci atd.) a zároveň se nenachází v některé z uniformních, moderně projektovaných novostaveb, zpravidla budovaných na periferiích větších měst, ale v historicky hodnotné, stavebně velmi poctivě dimenzovaném, secesním činžovním domě, situovaném v atraktivní části širšího centra města Plzně. Objekt byl postaven na začátku 20. století známým plzeňským architektem Karlem Bublou a zejména vzhled jeho uliční fasády a vnitřní společné části domu jsou z architektonického hledisky velmi ceněny.

Projekt nabízí jak malometrážní bytové jednotky o dispozici 2+kk, tak jednotky velkometrážní o dispozicích 4+kk, umístěné v celkem sedmi nadzemních podlaží domu, z nichž bytové jednotek v 1.NP – 4NP jsou nabízeny v první fázi projektu a jednotky v 5.NP – 7.NP budou nabízeny ve fázi druhé související s realizací podkrovní nástavby.

Způsob prodeje bytových jednotek umožnuje přes navržený standard malometrážních jednotek realizovat rekonstrukci „na míru“, tedy dle individuálních přání každého z potenciálních zájemců.

V rámci projektu bude zajištěna kompletní rekonstrukce tohoto secesního domu, která zahrnuje rekonstrukci fasád, výměnu páteřních vedení elektro, plynu, vody a odpadu, výměnu oken, vchodových dveří, střešní krytiny a výmalby spol. částí.

Rezidence U havíře © 2013